02/08/2023

خانهتور رفتینگتور رفتینگ-تور ایرانگردی

تور رفتینگ-تور ایرانگردی

تور رفتینگ-تور ایرانگردی

تور رفتینگ-تور ایرانگردی 

برای هر یک از ما دوست داران رفتینگ پیش آمده است که قصد مسافرت به مکان های گردشگری خاص داریم ولی چون اطلاعات دقیقی درباره مکانهای گردشگری که امکان برگزاری برنامه های رفتینگ در آنها وجود دارد را نداریم، قادر به انتخاب درست نیستیم و دچار سردرگمی می شویم. در اینجا اطلاعات کاملی درباره تور، تور مسافرتی و تور رفتینگ-تور ایرانگردی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

برای رفع این سردرگمی فقط کافیست مسافرت و فراهم سازی تسهیلات آن را به یک تور رفتینگ گردشگری با تجربه بسپاریم.

 

تور رفتینگ

تور گردشگری

 

 

تور رفتینگ-تور ایرانگردی یک شرکت معتبر برای اجرای برنامه های رفتینگ و همچنین یک شرکت با تجربه می باشد که علاوه بر این که تمامی تسهیلات و امکانات لازم در زمینه برنامه رفتینگ برای گردشگران فراهم می نماید، سعی بر آن دارد که اجرای رفتینگ در مکان های خاصی  باشد که برای اکثر افراد در اجرای این برنامه ها ناشناخته می باشد.

تور رفتینگ-تور ایرانگردی یک مجموعه کامل از سفرهای داخلی کشور پهناور و زیبای ایران می باشد، که در این مکان ها رودحانه های پهناور وجود دارد. اجرای رفتینگ با شور و هیجان بسیار بالایی برگزار می شود.  اگر با تور رفتینگ-تور ایرانگردی همراه شوید، میتوانید به مناطقی سفر کنید که برای اجرای رفتینگ از وجود آنها در ایران بی اطلاع بودید.

در تور رفتینگ-تور ایرانگردی اجرای برنامه های رفتینگ به صورت دسته جمعی انجام می شود، در مجموعه سفرهای خود به شهر زیبای کرج می رویم و در رودخانه کرج برنامه رفتینگ را اجرا می نماییم.به شهر سامان استان چهارمحال و بختیاری می رویم و از رودخانه زیبای زاینده رود دیدن می کنیم و در مسیر این رود پر شور هیجان را تجربه می کنیم. در مسیر سفرمان به شمال می رویم خاطره رفتینگ هیجانی را با چالوس ریبای ایران می سازیم. با اطمینان می توان گفت که تور ایرانگردی رفتینگ-تور ایرانگردی به صورت متفاوت از بقیه تورها و با ضمانت کیفیت برگزار می شود،

برای اینکه یک تعریف کلی از تورهای مسافرتی و انواع آن داشته باشید، در زیر به بررسی مفهوم تور و انواع آن پرداخته ایم، خواندن این مطالب را به شما مسافران و دوست داران رفتینگ عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

تور چیست ؟  شامل چه مزایایی می شود؟

 

تور در لغت به معنای گشت و سیاحت می باشد و معنای آن در صنعت گردشگری، یک مجموعه از عناصر سفر شامل اقامت، حمل و نقل، تغذیه، گشت و… می باشد که تمامی این موارد از جانب یک تور مسافرتی برنامه ریزی می شود.

تعریف کلی تور مسافرتی یک مجموعه کامل از تمامی تسهیلات مسافرتی و راهنمای گردشگری می باشد که زمینه ایجاد یک تجربه جدید را برای مسافران عزیز امکان پذیر می سازند.

اگر برای مسافرت خود همراهی با تور را انتخاب نمایید، ممکن است با برخی از اصطلاحات همچون تورگردان، بسته سفر روبرو شوید که بد نیست اطلاعاتی هم درباره این بسته ها داشته باشید.

 هدف از تور رفتینگ-تور ایرانگردی ایجاد خاطره پر از هیجان بر روی رودخانه های زیبا و طبیعت های خاص ایران زیبا می باشد.

 

تورگردان:

با وجود آنکه تنوع بسیاری در بسته های سفر دارد و وظایفی نیز برای تورگردانان تعیین شده است اما باز هم امکان این که مسافر نیاز خود را بر یکسری خدمات بداند وجود دارد.

یک بنگاه تورگردان یک فعال اقتصادی می باشد که برنامه ریزی و اجرای خدمات بسته سفر و همچنین اجرای خدمات ویژه برای برخی افراد مایل را بر عهده دارد. برای این منظور، تورگردان، با بستن قرارداد با هتلداران، استخدام راهنماهای محلی، مشخص کردن اسباب حمل و نقل مانند خطوط هوایی یا حمل و نقل زمینی و برقراری ارتباط با دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی، زمینه ارائه این خدمات به مشتریان را فراهم می کند. بنگاه های تورگردان می توانند محصول خود، یعنی بسته سفر آماده شده را از طریق دفاتر خدمات مسافرتی یا به صورت مستقیم از طریق وبسایت یا دفتر فروش خود، به مشتریان عرضه کنند.

تور رفتینگ-تور ایرانگردی به منظور رفاه حال گردشگران و دوست دارن رفتینگ، تورگردان های باتجربه و کاردان را برای همراهی افراد استخدام کرده است که در طی دوره چند روزه در همه زمینه ها همراه گردشگران خواهند بود.

 

تور گردشگری رفتینگ

تور گردشگری

بسته مسافرتی

امکانات و تسهیلاتی که تورهای مسافرتی در مدت مسافرت در اختیار مسافران عزیز قرار می دهند، بسته مسافرتی نام دارد. این امکانات از قبیل هتل، تفریحات، برنامه ها، راهنما و … می باشد. بسته به کم و زیاد شدن هر یک بسته ها متفاوت می باشد.

اگر مسافرت به صورت دسته جمعی باشد،مسافران تنها از خدمات تدارک دیده شده از طرف تورگردان، مثل حمل و نقل هوایی یا هتل، استفاده نمی کنند؛ بلکه آنها در طول سفر با همدیگر حرکت کرده، برنامه ای به نسبت یکسان تجربه می کنند و از بودن در کنار یکدیگر در قالب گروهی همراه استفاده می کنند.

اگر گروه افراد گردشگر، تنها از خدماتی مانند حمل و نقل هوایی، ترانسفر فرودگاهی و هتل استفاده کنند، بی آنکه ارتباط خاصی میان آنها و میان ایشان و نمایندگان تورگردان شکل بگیرد، چنین توری، تور مستقل محسوب می شود.

تورهای گروهی می توانند مجدد به دو دسته کلی دیگر تقسیم شوند. دسته اول، تور گروهی عمومی یا تورهای زمان بندی شده و دسته دوم، تورهای از قبل شکل گرفته یا تور سفارشی هستند. در بسته های سفر عمومی، گردشگران از پیش با هم آشنا نیستند، اما در پایان تور حس می کنند دوستان و آشنایان جدیدی در کنار خود دارند. در تورهای سفارشی، گروهی از گردشگران که علاقمند هستند تا با یکدیگر مقصد یا مقاصد خاصی را با برنامه ای معین بازدید کنند، نماینده ای را برای خود انتخاب می کنند تا بنا به علایق و سلایق گروه، بسته سفری را به تورگردانان سفارش دهد.

اگر برای مسافرت با تور همراه شویم چه مزایایی دارد؟ این یک سوال متداولی می باشد که در ذهن اکثر مسافران عزیز می باشد.در زیر برخی از مزایای عمومی که تور مسافرتی ار آن برخوردار می باشد را بیان می کنیم.

سفر دسته جمعی، آشنائی اعضای گروه با یکدیگر ،  آشنا شدن با مکان های دیدنی و کسب اطلاعات مفید ، تاریخی،کشاورزی،زیارتی و غیره. بعضاً اتفاقات بسیار خوب در تورها رقم می خورد که باعث خیر و شادی گردیده. در تورها بر اثر آشنا شدن مسافران با یکدیگر ارتباطات دوستی، کاری و تجاری ها متعدد و حتی ازدواج رخ داده است.

استفاده از تور، بهترین راه سفر و خیالی آسوده، برای هر مسافر است.

تور رفتینگ-تور ایرانگردی دارای پکیج های یک روزه، دو روزه و.. می باشد که گردشگر بنا به در خواست خود می تواند یکی از آنها را برای گذراندن اوقات فراغت خود انتخاب نماید.

 

تورها شامل چه خدماتی می باشند؟

خدمات تورها عبارت است از:

اخذ بلیط و ویزا،رزرو هتل،برنامه سفر،راهنمای تور، بیمه مسافرتی ترانسفر از فرودگاه به هتل و بلعکس،گشت های مشخص شده و سایر خدمات که (غالباً به نحوه قرارداد بین آژانس های مسافرتی و هوایی دو کشور مبدا و مقصد مربوط می گردد) را دارا می باشند.

تورهای مسافرتی به دو دسته تقسیم می شوند.
۱-تورهای گروهی (بسته).
۲-تورهای انفرادی (باز).

همانطور که بیان شد تور رفتینگ-تور ایرانگردی تمامی امکانات مربوط به اجرای برنامه های رفتینگ بر روی روخانه ها را برای عزیزان گردشگر فراهم می نماید.

 

منظور از تور گروهی چیست؟

این دست تورهای تفریحی ، طوری طراحی می شوند که آژانس مسافرتی و هوایی، برای تاریخ مشخصی با توجه به تعداد صندلی پرواز خریداری نموده، گروهی معدود را ثبت نام کرده و برنامه سفر آنان را تنظیم می نمایند. اغلب در چنین حالتی تمام گروه از مبدا به همراه راهنمای تور به کشور سفر نموده و باز می گردند.

در تور رفتینگ-تور ایرانگردی اجرای برنامه های رفتینگ به صورت گروهی و دسته جمعی انجام می شود.

 

منظور از تور انفرادی چیست؟

این تورها که حجم بالائی از مسافران را تشکیل می دهند، اغلب از آژانس های مسافرتی گوناگون، تورها خریداری می شوند و تمام مسافران با یک پرواز از قبل تعیین شده به سوی مقصد پرواز می نمایند. برنامه سفر و راهنمای تور، این دست تورها در  مقصد مشخص می گردد.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله

<p>پشتیبانی شرکت ویستا وب<br /> با تکیه بر امنیت شرکت ویستا وب با خیال آسوده در فضای مجازی کسب و کار خود را شروع کنید .<br /> دپارتمان تخصصی امنیت ، طراحی و توسعه وب</p>

sh.babaei69@gmail.com

بدون نظر

پیام بگذارید

مشاوره فروش